Friday, March 06, 2009

RR


gittim gordum kate ve leonardo 2lisi bence harika. oyunculuklar cok gerçekçi leonardo birkaç yıldız daha kazandı benden. filmi sevip sevmediğime tam karar veremedim. brz insanı karamsarlaştırıyor. herşey kötüye gidiyor filmde iyi hiçbirşey olmuyor. aslında genel olarak düşününce filmde pek bir olay olmuyor. sanki film bir deneme yazısı gibi hani edebiyat dersinde gösterirlerdi, onların sinir bozucu olanı. ama bir şekilde heralde oyunculuklardan ,sıkılmadım filmde birşeyler götürüyor filmi. kate winslet ın filmdeki bazı elbiseleri çok güzeldi ayrıca. herşey bu kadar sıkıcı mı gerçekten, hayat bu kadar monoton mu, kimse mutlu olduğu işi yapmıyor mu? amaç
sadece para kazanmak mı? çocukların olduğunda hayatın herkesle aynı olmak zorunda mı? işte revolutionary road bu soruların filmi.

1 comment:

zeynep said...

filmi ben de seyrettim az önce ve çok feci sinir oldum. 2 saat boyunca kavga etmelerini seyrediyorsun sadece, kadın zaten delirtici, adamın delirmemesi elde değil. ama tabii oyunculuklar dediğin gibi "göz dolduruyor".