Friday, November 14, 2008

İŞ SAATİNDE İŞ YAPILIMALI BLOG YAZILMAMALI

saçlarımı kestirdim kısacık çeneme gelio gercekten. okuldan ayrıldım.
Sanayinin ortasında çalışıyorum artık yine de okuldan daha güzel. öznur istanbula taşınıyor. hiç hoşlanmadım bu fikirden ama elden ne gelir zaten haftaiçi görüşecek halim olmuyor kimseyle iş çıkışı sonuçta hepimiz çok yorgun olup görüşemicektik. ayda bir kere onla gelir bir kere de biz gideriz haftaasonları diye dusunduk. biraz yalan olur gibi ama yine de böyle olacağına inanmak güzel. herkes farklı yerelere gidiyor büyümek ne kötüymüş.

BELLAGIO WATER SHOW hayatımda izlediğim en güzel şeylerden biri. Olives restaurant daki steak de yediklerimin en iyisi.

* QUANTUM OF SOLACE izlediğim en kötü James Bond olabilir. Haiti li bir kızı canlandırması için neden Ukraynalı birini oynattıklarını da hiç anlamadım. Daniel Craig'e saygımız hala sonsuz...

* LA favorisi Urth Cafe. İçinde siyah küçük toplar olan bişey içtim çok acayip bişeydi koca bardağın yarısına kadar o toplardan dolu, pipetle çekince ağzına geliyo ama meyve desem meyve değil bi garip birşey ama tabiki bütün abuk şeyleri sevdiğim gibi bunu da çok sevdim.

4 comments:

Ahmet C. Toker said...

bütün abuk seylerin kaynagi asyadir. bubble tea:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bubble_tea

J said...

act haklısın bu içtiğim şey boba tea ismini gorunce hatırladım tabi tipini de .bence cok lezzetli canım istedi turkiyede bulmam mumkun mu acaba yoksa sen berlinde bulup bana mı yollarsın???

Ahmet C. Toker said...

ihtiyacin olan tapioca pearl'leri. bulunur elbet buradaki asya marketlerinde. aralikta getiririm, ama yine de hatirlat bana aralikta lutfen.

J said...

vauv harikasın vallahi hatırlatmaz mıyım cok sevindim olley