Tuesday, September 08, 2009

welcome to miami
gidiyorsun bilmediğim uzaklara. aman tanrım bu kro sarkı da nerden geldi aklıma. ama gidiyorum bilmediğim uzaklara gerçekten. biraz daha keşfe çıkıyorum. zamanlama süper bileğim burkuldu 3 haftadır sanırım air cast dedikleri sinir şey ve koltuk değnekleriyleydim. ve 2 gün sonra yollardayım. fizik tedaviye gidiyordum 1 haftadır. ne garip birşeymiş. vakumlu şeyler yapıştırıp elektrik vermeler fln bi garip yani hiç beklemiyordum böyle havalı şeyler. ama herhalde iyi birşeymiş fizik tedavi, %80 iyileşmişim dediklerine göre haydi bakalım.

koltuk değnekli olmam yine de beni durdurmadı ve haftasonu ayşe'nin baby shower ı için istanbula bile gittim. katıldığım ilk baby shower dı. hediyeler, cup cakeler, oyunlar fln. bence bu konsept güzel baya yani hani yabancılardan alınıp da türkiyede uygulanınca bi saçma olur ya bence baby shower öyle değil, baya da akıllıca bir fikir hediyeler açısından, hem de eğlenceli yani baby shower a TR ye uygun etkinliktir onayını verip uğurluyoruz. bir de diaper cake diye birşey varmış bu da eğlenceli birşeydi ama keşke yapan ben olsaydım.

15 gün sonra tekrar ülkemiz sınırlarına girdiğimde bakalım beni neler bekliyor, yine belirsizlik zzamanııııı. herhalde hayatımın yarısı belirsizlikle geçmiş olabilir. acaba ben de bunun bağımlılığı mı var herşey belli ve planlı ilerlediğinde rahatsız oluyorum galiba. evet olabilir bunu bir araştırmak lazım.

No comments: