Monday, September 10, 2007

YOOOOOK
2. bodrum sefası da sona erdi. Sait'in ahtopotunu, hekimköyün denizini, deniz kenarında mojito içmeyi çok özleyeceğim. Döndükten sonra iznimin bir kısmını ablamla tembellik yaparak geçirdikten sonra bugün okula döndüm.Ne zor geliyormuş. Şu an kafamda sürekli bu master ı bırakma fikirleri dolaşıyor.Geçer heralde..

Bu ipodların belirli bir ömrü mü var acaba neden sürekli bozuluyor? Son numarası kapanmamaktı, pili bitene kadar beklemek zorunda kaldım. Bakalım daha neler çıkartacak?
I NOW PRONOUNCE YOU CHUCK&LARRY ye gittim dün. Adam Sandler'ı zaten çok severim, dobi Kevin James de gayet tatlı. Gitmeden önce yorumları okudum vay efendim gülmekten kırılanlar, karınlarına ağrı girenler. Olmamış diyorum ben mahalesef. Artık yeni espri üretilemiyor galiba bu yuzden ben çok üzülüyorum. En son hangi komedi filmde gülmekten karnıma ağrılar girdi hatırlamıyorum. Ya da belki de artık Hollywood bu işi bırakmalı. Ne biliyim Koreliler fln çeksin brz da komedi filmi. Değişik şeyler olsun yani.

2 comments:

ipkis said...

evet ya bu ipodlarin hakikaten kaderi midir bilmiyorum, benimki de bi sure oyle yapti, kapanmayi reddetti, kitlendi, aynen pili bitene kadar kitli vaziyette kaldi,ama sonra gecti. simdi iyilesti.
ama artik pili maksimum bir gun yetiyor, her aksam eve gelip tekrar sarj ediyorum.
miii.

Hikmet said...

masterlar birakmak icindir :)